Chladivá tyčinka na oči - Cool Eyes
Cena: 258 Kč
skladem 3 ks
Množství: 1 ks
Katalogové číslo: 34118
Výrobce: ALCINA
Kategorie: Letní kosmetika Alcina
Pro osvěžení během horkých letních dní vám dobře poslouží malá chladivá tyčinka s velkým účinkem - chladí a osvěžuje oční partie!
SOS tyčinka pro unavené oči. Účinná formule s okurkovým extraktem a kyselinou hyaluronovou znatelně osvěžuje oční partie. Pomáhá při otocích v okolí očí, pocitu pnutí a kruzích pod očima. Lze použít pod i na make-up.
Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.
Nový komentář ke zboží
Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.
Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.
Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.
AQUA, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM STEARATE, GLYCERIN, PANTHENOL, CAFFEINE, PHENOXYETHANOL, HYALURONIC ACID, ETHYLENE BRASSYLATE, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, SODIUM PCA UREA, TREHALOSE, POLYQUATERNIUM-51, SODIUM HYALURONATE, COPPER ASPARTATE, MAGNESIUM ASPARTATE, MANGANESE ASPARTATE, ZINC ASPARTATE, CI 42090.

Kosmetika Alcina
Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Značka Alcina má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.
Alcina je značka pěsticí, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.
V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolf a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.


Alpecin - Kofeinový šampon pro znatelně více vlasů - Alpecin...
Alcina - Sensitiv krém light
- Froté mini ručník 30cm x 30cm
Alpecin - Kofeinové tonikum proti vypadávání vlasů - Alpecin...
Alcina - Sensitiv krém
Manufaktura - Regenerační vlasový šampon s obsahem piva a...
Alcina - Čisticí pěna
Alcina - Krém na oči a rty
Alcina - Šampon pro zlepšení struktury vlasů 1.22
Alcina - Balzám na vlasy 3.0











