Keratinové lotion 2.8
Běžná cena: 268 Kč
Sleva: 12% (-32 Kč)
Vaše cena: 236 Kč
Zboží je skladem
Množství: 125 ml
Katalogové číslo: 11962
Výrobce: ALCINA
Kategorie: N - Normální a jemné vlasy
Účinná látka elastomer, obsažená v keratinovém lotion, vytváří na poškozených místech vlasu jemný film, který zaceluje porézní místa a vyrovnává povrch vlasu. Keratinové lotion je proto ideální dodavatel bohatosti a pružnosti zejména pro jemné vlasy. Obsahuje UV filtr, který chrání Vaše vlasy před slunečním zářením. Vhodný v kombinaci se Šamponem pro větší objem vlasů 1.1 .
Jemné vlasy se slabou strukturou potřebují pravidelnou posilující kúru. Lotion s aminokyselinami cíleně posiluje a obnovuje strukturu vlasů. Vlasy jsou znatelně pevnější a pružnější.
APLIKACE: Po umytí nastříkejte rovnoměrně podle délky 10 - 15 krát do vlasů, pročešte a již neoplachujte.
Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.
Nový komentář ke zboží
Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.
Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.
Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.
Kofeinový šampon pro znatelně více vlasů - Alpecin C1
Denní krém s ovesným extraktem
Kofeinové tonikum proti vypadávání vlasů - Alpecin Liquid
Noční krém s ovesným extraktem
Regenerační pivní vlasový šampon – zlatá
Čisticí pěna
Šampon pro zlepšení struktury vlasů 1.22
Jemná pleťová voda
Balzám na vlasy 3.0
Krém na oči a rty










