Odličovač očí a rtů - Demaquillant Sensation Yeux Et Levres

Odličovač očí a rtů - Demaquillant Sensation Yeux Et Levres - 125 mlDetailní obrázku

Cena: 770 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: 109260

Výrobce: Payot

Kategorie: Čistící řada - Les Demaquillantes

Odličovač očí a rtů - Demaquillant Sensation Yeux Et Levres

Zklidňující dvoufázový odličovač očí a rtů. Odstraňuje oční make-up a zklidňuje oči a rty v jediném kroku. Ideální pro moderní ženy s rychlým životním tempem. Vhodné pro voděodolné řasenky, neslíbatelné rtěnky.

Složení: zelený a bílý čaj působí antioxidačně, rostlinný komplex zklidňuje, polyoly hydratují.

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Večer k odlíčení a ráno k odstranění nečistot. Dostatečně navlhčete vatové tampony a po očištění neoplachujte.

Čistící maska - Masque...

Cena: 900 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Čistící gel - Mousse...

Cena: 670 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Čistící emulze -...

Cena: 670 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Odličovač make-upu 2 v...

Cena: 840 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Peelingový krém -...

Cena: 820 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Čistící emulze -...

Cena: 890 Kč

Odeslání do 5 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Kontrolní kód *:

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Payot ParisVelká značka PAYOT patří k tomu nejlepšímu, co francouzský kosmetický průmysl nabízí již od roku 1927.

Její zakladatelka - Dr Nadia Payot – hledala jako lékařka přípravky, které by umožňovaly péči s viditelnými výsledky a při tom by respektovaly pokožku.

Byla první lékařkou, která kombinovala aplikační techniky s kosmetickými přípravky a první věřila tomu, že rituál kosmetického ošetření musí být pro každou ženu chvílí opravdového potěšení dosahovaného sametovými texturami, hedvábně jemnými krémy, okouzlujícími vůněmi a mnoha dalšími zdroji.

K jejím kultovním přípravkům, prodávaným dodnes, patří legendární Créme No.2 na pomoc proti zarudnutí a iritacím a slavné Pâte Grise a Spéciale 5, které si poradí s pupínky přes noc.

PAYOT dnes je ale veskrze moderní značka ladící s naším současným životním stylem.

Laboratoře Dr Payot stále zdokonalují svůj program. Patří s vlastními výzkumem do první linie nových technologií s takovými výrobky, jako je krém PAYOT AOX - kompletní omlazující péče se 100 přírodním systémem buněčné ochrany a patrně nejsilnější antioxidační péče na trhu nebo DERMFORCE, první řadou péče s probiotiky – exkluzivně ve světě kosmetologie. Stopa Dr Nadii Payot je dnes v oblasti péče o krásu výraznější, než kdykoliv předtím a pomáhá maximálně rozvíjet krásu každé ženy!