Úvod \

Beauty Strokes

Beauty Strokes

Touhu každé ženy po dokonalém make-upu není vždy jednoduché naplnit. Kromě kvalitní kosmetiky je velmi důležité používat také kvalitních kosmetických štětců. Z této branže se na českém trhu bohužel objevují většinou levnější a méně kvalitní výrobky. Za velmi kvalitní výrobky lze naopak označit kosmetické štětce značky Beauty Strokes.

Značka Beauty Strokes je úspěšnou a dobře zavedenou značkou profesionálních kosmetických štětců na trhu v USA. Od roku 2006 je tato značka uváděna na český trh. Kvalitní zpracování a pečlivě vybírané materiály se výraznou měrou podílejí na exkluzívním make-upu. U každého balení je přiložen český podrobný postup líčení a malování, který je specifický pro každý druh kosmetického štětce.

Štětce Beauty Strokes jsou díky své kvalitě žádány profesionály v kosmetických salónech a zákaznicemi požadující exkluzívní líčení bez kompromisů.

Třídit podle:

Celkem položek: 11<<12

Beauty Strokes - Profesionální štětec na oční stíny - pony vlas BS 12

Profesionální štětec na oční stíny - pony vlas BS 12 Štětec BS 12 Beauty Strokes byl ručně vyroben ze 100% přírodního vlasu. Štětec je hustý, široký a má zakulacené strany což přispívá k preciznímu nanášení a smíchávání pudrových očních stínů. Pro důmyslné a originální kreace...

Profesionální štětec na oční stíny - pony vlas BS 12 - 1 ks

209

Sleva: 20% (-52 Kč)

Běžně: 261 Kč

Skladem: >6 ks

Množství: 1 ks

Kat. číslo: 601212

Výrobce: Beauty Strokes

Celkem položek: 11<<12