Úvod \

Styx Naturcosmetic - výprodej

Styx Naturcosmetic

Styx Naturcosmetic - komplexní sortiment kosmetických přípravků v nejvyšší kvalitě

Rakouská společnost Styx Naturcosmetic působí na trhu více než 40 let. K výrobě svých kosmetických výrobků využívá tradiční zkušenosti, nejnovější technologie a přírodní ingredience nejvyšší kvality. Rostliny pocházejí z biologického zemědělství nebo volného růstu. Surovinami jsou za studena lisované rostlinné oleje, éterické oleje, čerstvé bylinné extrakty, vosky a tuky jako bambucké a kakaové máslo, včelí vosk, kokosový tuk. Mýdla se výhradně zmýdelňují kosovým tukem a palmovým olejem. Pomocné látky emulgátory, konzervační prostředky a tenzidy se získávají z přírodních surovin. Zpracování probíhá fyzikálními, mikrobiologickými anebo enzymatickými metodami. Ke konzervaci se používají látky ke konzervaci potravin podle Rakouského potravinového kodexu.

Od roku 2007 je firma kontrolována certifikační laboratoří LACON.

Produktová paleta obsahuje kolem 450 různých výrobků péče o pleť obličeje, vlasy a tělovou kosmetiku a kolem 190 různých přípravků Profi řady Aroma Derm pro wellness centra, hotely a kosmetická studia.

Společnost se pravidelně účastní mezinárodních odborných veletrhů po celém světě a exportuje do 40 zemí světa všech pěti kontinentů. Největšími zahraničními trhy je Německo, Rusko a Čína.

Podkategorie

Chin Min (1)

Třídit podle:

Celkem položek: 1

STYX - Chin Min Sport Spray chladivý

Chin Min Sport Spray chladivý Chin Min Sport Spray chladivý pomáhá regeneraci svalstva při sportovních aktivitách a regeneruje svalovou tkáň. Aplikací sportovního spreje dochází k prokrvení. Chin Min Sport Spray chladí, regeneruje a osvěžuje, zvyšuje výkonnost. Použití:...

Chin Min Sport Spray chladivý - 100 ml

329

Sleva: 10% (-36 Kč)

Běžně: 365 Kč

Skladem: 2 ks

Množství: 100 ml

Kat. číslo: 718332

Výrobce: STYX

Celkem položek: 1