Úvod  \ Cashmere Balzám na vlasy

Alcina - Cashmere Balzám na vlasy

280

Zboží se již neprodává

Výrobce: Alcina

Množství: 150 ml

Kat. číslo: 10835

Cashmere Balzám na vlasy

Kašmírový vlasový balzám rozmazluje příjemnou kašmírovou vůní, pěstí vysušené vlasy vzácným kašmírovým extraktem, vyhlazuje strukturu vlasů a dodává hebkost, redukuje elektrostatický náboj ve vlasech. 

Kašmírový extrakt je získáván z přírodní kašmírové vlny a obsahuje keratin, který je složením podobný tomu v lidskému vlasu i pokožce. Keratin hraje důležitou roli při pevnosti a odolnosti vlasů i pokožky a dodává jim hebkost.
Kationový pěsticí polymer se váže tam, kde je struktura vlasu poškozená. Pozitivně nabité kationické polymery se zachycují v místech poškození jako malé magnety a vyhlazují strukturu vlasu.

Použití: Po umytí vlasů Kašmírovým šamponem rovnoměrně naneste do vlasů množství Kašmírového balzámu o velikosti lískového oříšku. Nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte.

"Díky tobě ztrácím lesk", řekly suché vlasy zimě. Naštěstí Kašmírový vlasový balzám uvolňuje tuto mrazivou atmosféru. S cenným kašmírovým extraktem dokonale hýčká vlasy - navrací jim lesk, hebkost a vyhlazuje jejich strukturu. Antistatický, luxusní a snadno použitelný.
Ideální kašmírové duo: šampon + balzám na vlasy.

Kategorie: Alcina - Vlasová kosmetika - Kašmír

SUBLIMIS OIL CONDITIONER - Kondicionér s arganovým olejem -...

Cena: 806 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Cashmere - Sprchový balzám

Cena: 280 Kč

Skladem: 1 ks

INSTANT BODIFYING CONDITIONER - Kondicionér

Cena: 283 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

REPAIR CONDITIONER - Obnovující kondicionér

Cena: 283 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Přidáním komentáře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zobrazení příspěvků a komentářů u zboží.

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Alcina

Kosmetika Alcina

Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Značka Alcina má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Alcina je značka pěsticí, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.

V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolf a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.