100% kyselina hyaluronová noční krém

Pro pravidelnou noční výživnou péči - se 100% kyselinou hyaluronovou, intenzivně hydratuje a vyživuje.

Krém je dalším rozšířením přípravků s kyselinou hyaluronovou a představuje noční variantu k Dennímu krému 100% kyselina hyaluronová. Krém tvoří bohatou emulzní texturu, která vzniká kombinací rostlinných triglyceridů s hemiskvalanem a meruňkovým olejem. Ve vodné fázi je rozpuštěna 100% kyselina hyaluronová rostlinné sacharidy a vitamin E. Komplex účinných látek poskytuje pleti především nezbytnou hydrataci a výživu. Jelikož neobsahuje parfém ani barviva, je vhodný i pro citlivou pleť.
Typ emulze: o/v (olej ve vodě) Typ pleti: pleť +35, případně pleť s tendencí k suchosti ve všech věkových kategoriích.
Noční krém 100% kyselina hyaluronová přináší svrchním vrstvám pokožky bohatou hydrataci díky kyselině hyaluronové. Ta poutá velké množství vlhkosti. Výsledným účinkem je obnova plnosti pokožky a přirozeného tonusu.
Konzervační látky: fenoxyetanol
Účinné látky: sodná sůl kyseliny hyaluronové (INCI: Sodium Hyaluronate) - má mimořádné hydratační vlastnosti, hemiskvalan (INCI: C13 - C15) - dodává pleti látky tukové povahy.

 

Kyselina hyaluronová

Ač názvem kyselina, nejedná se o klasickou kyselinu. Z chemického hlediska je kyselina hyaluronová cukerným polymerem. Velmi dobře poutá vodu. Uvádí se, že na sebe váže, v závislost na molekulové hmotnosti, až 1000 krát více vody, než sama váží. V lidském organizmu je přítomná v řadě tkáni, např. v chrupavkách, ve vazivu a také zcela přirozeně v pokožce. Zde se podílí na její hydrataci, optimálním tonusu, jemnosti a hutnosti.

 

Kombinace přípravků s kyselinou hyaluronovou

Pokud si přejete celodenní péči o pleť s kyselinou hyaluronovou, pak denní a noční krém se 100% kyselinou hyaluronovou je správnou volbou.
Značka SynCare doplnila a rozšířila sortiment přípravků s kyselinou hyaluronovou. S výjimkou Micelární čisticí vody s kyselinou hyaluronovou jsou všechny přípravky této řady již v nabídce.
REVITALIA revitalizující celulární voda - nahrazuje pleťové tonikum. Díky formě ve spreji se snadno nanáší. Je velmi příjemná pro aplikaci a pokožku ihned hydratuje i zjemňuje.
MULTI LIFT 100% kyselina hyaluronová sérum - obsahuje vysoký koncentrát 100% kyseliny hyaluronové. Intenzivně vyhlazuje pleť a navrací ji optimální tonus.
Denní krém 100% kyselina hyaluronová - krém je určený pro dlouhodobou denní intenzivní péči. Chrání a vyživuje pleť.