Parfémy s německým standardem kvality - LR Health and Beauty

Nacházíte se na webové stránce LR partnera - Andrea Haraštová.
Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH AND BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Nabídky parfémů se na nás hrnou ze všech stran. Nejčastěji se snaží oslovit přívlastky "levné", "luxusní" nebo "značkové". Podstata dobrého parfému ale spočívá v něčem jiném. Základem je konzistence vonných olejů. Jejich nedostatek bohužel často překrývá honosná značka nebo atraktivní cena.

Některé vůně jsou neprávem prezentovány jako parfémy - mají totiž kvalitu obyčejné toaletní vody. Vůně je krátkodobá a její intenzita slabá. To, že jste mnohdy značkový parfém koupili za úžasnou cenu, pak postrádá veškerý smysl, protože chcete-li vonět celý den, musíte vůni několikrát "oživovat". Lahvičku s parfémem tak spotřebujete za několik týdnů a musíte si koupit novou.

S našimi parfémy je to jinak. Obsah parfémovaných vonných olejů je u všech produktů LR Health and Beauty Systems mnohem vyšší než u výrobků nabízených v běžné obchodní síti.

Nejlepším důkazem kvality našich parfémů jsou jména světových celebrit. Vlastní vůně si pod naší značkou nechaly "ušít na tělo" hvězdy formátu Karla Gotta, Bruce Willise nebo Karolíny Kurkové. Jejich nekompromisní management i ony samy mají nejvyšší zájem na tom, aby byly parfémy nesoucí jejich jména kvalitní a vysoce komfortní. Pro LR, jako firmu s německým standardem kvality, je splnění takového požadavku samozřejmostí.

Podkategorie

Třídit podle:

Celkem položek: 1

LR - Classics Eau de Parfum (Stockholm)

LR Classics Eau de Parfum (Stockholm) Moderní a pulzující město Skandinávie: ráj designu, módy a večerních party. Lehce dřevitá vůně: cedrové dřevo, ambra a bergamot. LR Classics - stylové moderní stálice Parfémy LR Classics mají jedno společné - neuvěřitelnou nadčasovost. LR...

Classics Eau de Parfum (Stockholm) - 50 ml

467

Sleva: 15% (-82 Kč)

Běžně: 549 Kč

Skladem: 1 ks

Množství: 50 ml

Kat. číslo: LR3295-60

Výrobce: LR

Celkem položek: 1