Úvod \

LR Health and Beauty - slevy \ Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika - LR Health and Beauty

Nacházíte se na webové stránce LR partnera - Andrea Haraštová.
Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH AND BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Péče o vlasy zdaleka není jen okrajovou součástí péče o tělo. Vlasy nejsou neživým přívěsem kůže, odráží se v nich tělesné zdraví i sociální postavení.

Stav našich vlasů a pokožky hlavy odráží celkový stav organismu. Stres, oslabení imunity, choroby, nesprávná výživa, únava, léky i stárnutí, to vše se může projevit v nelesklých slabých vlasech a způsobit nemalé problémy s vlasovou pokožkou.

Vedle známky tělesné pohody jsou dobře vypadající vlasy odnepaměti pokládány za důležitý aspekt vzhledu a podílí se na prvním dojmu. Přispívají k uplatnění osobnosti a v neposlední řadě jsou také důležitým erotickým prvkem.

Zdravé, bohaté a lesklé vlasy jsou darem přírody, se kterým nejde jen tak beztrestně nakládat. Nejedná se o "trvanlivé zboží". Mají-li být naší pýchou, musíme jim poskytnout příkladnou a cílevědomou péči - a nejen vlasům samotným, ale i pokožce hlavy, na jejíž správné funkci kvalita vlasů stojí.

Firma LR Health and Beauty Systems věnuje vlasové kosmetice velkou pozornost a k problematice vlasů přistupuje odborně, s láskou a péčí. Nelze pochybovat o tom, že individuálně zvolené pěstící prostředky z LR-programu dokáží stav vlasů výrazně zlepšit, dodat jim bohatost, lesk a usnadnit jejich úpravu.

Podkategorie

L-Recapin (1)

Třídit podle:

Celkem položek: 1

LR - L-Recapin Šampon

L-Recapin Šampon Inovativní a speciální komplex účinných látek. Procapil® působí trojnásobně: kyselina oleanolová - zabraňuje degeneraci vlasových kořínků,apigenin - posiluje vlasové kořínky,Biotinyl-GHK - podporuje uchycení vlasových kořínků. Dermatologicky testovaná...

L-Recapin Šampon - 200 ml

581

Sleva: 22% (-164 Kč)

Běžně: 745 Kč

Skladem: 1 ks

Množství: 200 ml

Kat. číslo: LR27000

Výrobce: LR

Celkem položek: 1