Úvod  \ Make-up Blender

Alcina - Make-up Blender

190

Výrobce: Alcina

Množství: 1 ks

Odeslání:do 5 dnů !

Kat. číslo: 65842

Make-up Blender

ALCINA Make-up Blender má speciální povrch, který umožňuje rovnoměrné nanesení make-upu, a díky jedinečné struktuře buněk je zaručena jeho minimální spotřeba.
Tvar kapky umožňuje snadné nanášení a zapracovávání na malých i větších plochách.
Make-up Blender neobsahuje latex a je bez zápachu.

Použití: Pro naneseni make-upu na celý obličej použijte zaoblenou stranu houbičky. Špička houbičky umožňuje dokonalé nanesení a zapracování make-upu, korektoru a rozjasňovače i v místech, která jsou obtížně dostupná, jako například okolí očí, rtů a nosu.

Tip: Houbičku před použitím lehce navlhčete. Struktura měkkých buněk se uzavře, a tak nedojde k absorbování make-upu. To zaručuje jeho minimální spotřebu a přirozený vzhled po aplikaci.

Kategorie: Alcina - Dekorativní kosmetika - Pracovní materiály

Štěteček na nanášení očních stínů

Cena: 95 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Štětec na obočí - černý

Cena: 160 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Kabuki štětec - štětec na pudr

Cena: 265 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Přidáním komentáře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zobrazení příspěvků a komentářů u zboží.

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Alcina

Kosmetika Alcina

Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Značka Alcina má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Alcina je značka pěsticí, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.

V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolf a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.