Úvod  \ Medová depilační pasta BIO

SynCare - Medová depilační pasta BIO

629

Zboží se již neprodává

Výrobce: SynCare

Množství: 700 g

Kat. číslo: 210161

Medová depilační pasta BIO

Medová depilační pasta byla vyvinuta především pro profesionální salonní depilaci. Hustota pasty při pokojové teplotě je dána kombinací invertovaného cukru a medu, který propůjčuje pastě charakteristickou barvu i vůni. Díky vysokému osmotickému tlaku, který vytváří nepříznivé prostředí pro mikroorganizmy, neobsahuje přípravek konzervační látky.

Medová depilační pasta je určena pro salonní depilaci teplými depilačními hmotami. Ochlupení je odstraňováno včetně cibulky, což prodlužuje dobu, po kterou zůstává pokožka po depilaci bez ochlupení.

Použití: Pasta se zahřeje v mikrovlnné troubě při výkonu 1200 W po dobu 1 minuty nebo Beurer ohřívací vaně po dobu 30 minut na maximálním stupni. Před depilací je nezbytné pokožku očistit - doporučujeme Micelární tonikum anti-akné s adstringentními micelami. Následně musí být pokožka pečlivě vysušena.

Doporučujeme zhlédnout instruktážní video:

Kategorie: SynCare - Depilace

Špachtle kosmetická

Cena: 16 Kč

Skladem: >3 ks

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Přidáním komentáře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zobrazení příspěvků a komentářů u zboží.

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Glucose, Fructose, Mel, Bisabolol, Panthenol, Tocopheryl Acetate

SynCare

SynCare kosmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinské předpony Syn - k, nebo pro - a anglického slova Care - péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a je v něm vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součástí Vaší celoživotní péče o pokožku.

Kosmetika SynCare klade velký důraz na výběr vhodných kosmetických účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, zda se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare.