Vlasy potřebují péči

Pečujete o své vlasy? Jak a jaké jsou vaše výsledky? Jsou vám odměnou skutečně krásné vlasy, na které můžete být náležitě hrdí? Možností péče o vlasy je hodně a chcete-li si zvolit nějakou vlasovou kosmetiku, otevírají se vám široké možnosti.

Jak si z té ohromné nabídky, která je dnes na trhu, vybrat skutečně kvalitní výrobky? Je pro vás rozhodujícím faktorem cena či upřednostňujete určitou značku? Vybírejte správně. Jde o vaše vlasy a ty jsou důležitou vizitkou.

Vyzkoušejte novou sérii vlasových přípravků No 1 od Alciny, která je velmi kvalitní a dá vašim vlasům vše, co potřebují.

No 1 se představuje

Alcina právě uvádí na trh novou sérii přípravků No 1. Tato série se vyznačuje velkou kvalitou a každý, komu na jeho vlastech záleží a kdo jim chce poskytnout prvotřídní péči, ji ocení. Vaše vlasy budou vypadat přirozeně a upoutají svou intenzivní zářivou barvou. Z vašich vlasů bude vyzařovat zdraví a krása.

A čím se nová série přípravků No 1 vyznačuje? Co zajišťuje její mimořádný efekt? Kouzlo přípravků série No 1 od Alciny spočívá v tom, že obsahují vysoce účinné látky, které dokáží proniknout hluboko do struktury vlasu a zde na něj blahodárně působí.

Série No 1 od Alciny obsahuje výtažky ze slunečnicových semínek, které chrání vlasy před volnými radikály, což jsou částice mající vysokou reaktivitu, která poškozuje buňky. Proto je dobré se jich zbavovat. To je díky sérii No 1 možné.

Vaše vlasy budou nádherně hebké a hydratované. Tuto vlastnost jim zajistí ovesný extrakt a provitamin B5. Hydropomyery zase posilují strukturu vlasů a podporují jejich objem.

Výrobky série No 1

A jaké konkrétní výrobky v sérii No1 Alcina najdete? Jsou jimi jemný šampon, lotion na barvené vlasy a maska na vlasy.

Jemný šampon No 1 chrání barvu a strukturu vlasu a zároveň posiluje pokožku hlavy. Účinnost šamponu je rychlá. Už po několika umytích poznáte rozdíl. Vaše vlasy se stanou odolnějšími, silnějšími a budou mít zdravý lesk.

Barvíte si vlasy, ale zároveň chcete uchovat jejich mladistvý a přirozený vzhled? Pak sáhněte po Lotion na barvené vlasy No 1. Přípravek chrání barvu a oživuje strukturu vlasů. Jeho regenerační účinek je okamžitý. Navíc vyhlazuje vlasovou strukturu a tím usnadňuje rozčesávání vlasů. Díky tomuto kvalitnímu přípravku se dlouhodobě vlasy pěstí, zlepšuje se jejich celkový stav a chrání barvu.

Maska na vlasy No 1 představuje intenzivní posilující péči. Přípravek chrání a hydratuje barevné a narušené vlasy. Má vysoký obsah účinných látek, a proto ochrana barvy je dlouhodobá. Navíc s touto maskou budou mít vlasy krásný a zdravý lesk.

Už jen zdravé a krásné vlasy

Mějte už jen zdravé a krásné vlasy. Budou skutečnou chloubou a zdůrazní vaši krásu. Zdravé vlasy se vyznačují svým zářivým vzhledem, hebkostí, pevností,...Zkrátka vypadají dobře. Na takové vlasy budete moci být hrdí.

To vše si můžete dopřát s novou sérií No 1. Nejen kvalitní vlasovou kosmetikou Alcina podpoříte zdraví svých vlasů. Důležitý je i váš životní styl a vaše životospráva. Proto se v zájmu svých vlasů vyvarujte náročným dietám, které mohou vést k mastným a neživě vypadajícím vlasům. Vhodné je také zvýšit konzumaci esenciálních mastných kyselin. Zdravé vlasy potřebují především Omega 3, 6, a 9 mastných kyselin. Dodržujte také pitný režim. Díky dostatečném množství vody v organismu se budou hydratovat vlasové folikuly a celkově se podpoří správná krevní cirkulace.

Chcete mít zdravé a dobře vypadající vlasy, které podtrhnou vaší celkovou krásu? Využijte nabídku nové série No 1 Alcina. Už po několika použitích těchto přípravků se vaše vlasy rozzáří a stanou se vaší pýchou.