O suché pleti

Suchá pleť zhruba do 25 let vypadá velmi dobře, ale poté se začnou projevovat její četné nevýhody. Tvoří se na ní šupinky a pne se, což pociťujeme velmi nepříjemně. U tohoto typu pleti se také dříve objevují vrásky a je častěji podrážděná. Proto je nutné se suchou pletí bojovat.

Péče o suchou pleť

A jaké konkrétní přípravky můžete použít na suchou pleť? Na trhu jich je velké množství a jsou také různé kvality. Proto vybírejte pečlivě.

V boji se suchou pletí vám pomůže pleťová kosmetika Alcina, která dodává na trh speciální přípravky pro suchou pleť, které účinně zvláčňují vaší pleť. Pojďme si přiblížit několik výrobků z řady pro suchou pleť.

Výborným výrobkem na suchou pleť je denní krém CENIA. Je vybavený speciální hydratační formulí proti vysušování pleti. Už po prvním použití pocítíte její účinek. S pravidelným používáním pak vymizí pocit pnutí, který je charakteristický pro suchou pleť.

A jaký krém bude o vás pečovat v noci? Je tu pro vás noční krém VIOLA od Alciny. Díky němu odstraníte pnutí, ale také zlepšuje elasticitu pleti a efektivně zabraňuje šupinkovatění.

Velmi účinně bojuje se suchou pletí turgorový krém FENCHEL. Jde o speciální pěstící krém pro velmi suchou kůži. Určitě ji oceníte i v zimním období, kdy je pokožka náchylnější.

S přípravky od Alciny se účinně zbavíte suché pleti. Dopřejte si i vy lepší péči o svou pokožku.