Jak se liší vlnité vlasy od normálních?

Vlnité vlasy jsou nádherné, nepřehlédnutelné a jejich majitelky dokáží zaujmout na první pohled. Mnohé ženy s rovnými vlasy po nich touží, ale neuvědomují si, že tyto vlasy přinášejí také mnohem větší starosti než ty rovné. Není vždy jednoduché mít divokou kštici vlasů pod kontrolou tak, aby se necuchaly, zachovaly si lesk a vypadaly zdravě.

Vlnité vlasy představují tedy spoustu starostí a potřebují efektivní péči, která je daná jejich odlišností. Jak se liší vlnité vlasy od těch rovných? Především mají jinou strukturu, jsou plošší a více oválné. Tyto vlasy jsou křehčí a snadněji se lámou. Také se vyznačují větší suchostí a je nutné jejich strukturu vyhladit, aby vlas byl lesklý a hebký. Jak toho dosáhnout? Pečujte o své vlnité vlasy.

Přípravky od Alciny pro vlnité vlasy

Na trhu je mnoho přípravku na vlnité vlasy, ale jak rozeznat skutečně ty kvalitní? Alcina vám nabízí přípravky, které vám poskytnou kompletní péči o vlnité vlasy. Pojďme si je nyní více přiblížit.

Prvním přípravkem od Alciny je Anti Frizz pro vlnité vlasy. Jde o oživující objemovou péči s lehkým zpevněním. Tento přípravek je dokonalý pro styling kudrnatých vlasů. S ním už nezažijete jejich krepatění, a to i když své vlasy budete fénovat, různě tvarovat nebo jen přirozeně sušit. Balzám se vtírá do umytých vlasů. Stačí vetřít pokaždé 1 - 3 dávky a neoplachovat. Brzy uvidíte účinky tohoto jedinečného balzámu od Alciny.

Ženy s vlnitými kadeřemi také ocení Energy šampon pro vlnité vlasy. Šampon je vhodný i pro vlasy, které jsou po trvalé. Vzhled vašich vln bude s tímto přípravkem dokonalý a snadnější bude i rozčesávání vaší kštice. Efekt šamponu podpoříte kombinací s balzámem pro vlnité vlasy.

Dalším výrobkem, který si nesmíte nechat ujít, je Struktur Balzám pro vlnité vlasy, který optimálně vyrovnává struktur barevných vlasů a vlasů po trvalé. S balzámem budou vaše vlasy dlouho lesklé a změny si jistě každý všimne. Aplikace přípravku je jednoduchá. Po umytí nanesete na vlasy množství balzámu o velikosti vlašského ořechu. Nechte ho působit 30 - 60 sekund a poté důkladně opláchněte teplou vodou.

S těmito třemi přípravky budou vlnité vlasy vaší skutečnou pýchou a účinku sady od Alcine si jistě všimne i vaše okolí. Dejte svým vlasům to, co skutečně potřebují.

Péče o vlnité vlasy

A jak se ještě můžete vhodně starat o vaše vlnité vlasy? Kromě kvalitních přípravků od Alciny je nutné vlasům dát i další péči. Především si pořiďte kvalitní hřeben, který má široké zuby. Dejte si také pozor na časté fénování horkým vzduchem. Kudrnaté vlasy to nesnášejí dobře a mohou se začít krepatět, i když tomu můžete mnohdy předejít právě kvalitní vlasovou kosmetikou od Alciny.

Žádoucí je také omezit používání šamponu. Myjte si hlavu jen 2 - 3 týdně. V opačném případě budete odstraňovat z vlasů přirozené oleje, které je chrání. Bez nich ztratí vaše vlasy svůj lesk

U vlnitých vlasů je také téměř nutností používat kondicionér. Kudrnaté vlasy by měly být neustále zvlhčovány. Nevyhýbejte se ani různým výživným maskám a zábalům.

Celkově je nutné počítat s tím, že vlnité vlasy potřebují větší péči než vlasy hladké. Budete-li se však o ně dobře starat, odměnou vám budou nádherné pravidelné vlny, na které budete hrdá.

Chcete, aby vaše vlnité vlasy byly zdravé, krásné a dostávalo se jim té nejlepší péče? Zkuste přípravky od Alciny. Jistě budete spokojená stejně jako mnoho žen, které už výrobky vyzkoušely.

Pamatujte: Vlnité vlasy jsou skutečně nádherné, musíte je však umět zkrotit.