Přípravky proti lupům Alcina

Zdravé vlasy vypadají krásně. To nám zvyšuje sebevědomí a díky tomu jsme spokojeni sami se sebou. 

Co když ale vlasy nevypadají zdravě a krásně? Máte potíže s lupy? Znáte ten nepříjemný pocit, při kterém se bojíte k někomu naklonit, aby vám z vlasů nepadaly zbytky kůže? Pokud ano, jistě víte, jak nepříjemný problém to je. Jak se lupů zbavit účinně a napořád? Na trhu jsou dnes velmi účinné přípravky proti lupům. Tak neváhejte a vyřešte už definitivně své potíže s lupy.

Co jsou to lupy a jak se projevují?

Co jsou vlastně lupy? Jde o šupinky odumřelé kůže. Odumírání kůže je sice normální, ale při tvorbě lupů odumírá kůže mnohem rychleji, než je běžné. Nejde sice o žádné vážné onemocnění a dalo by se s lupy žít vcelku normálně, ale to by nám nesmělo záležet na estetickém hledisku. A to nám (alespoň většině lidí) záleží.

Co si o nás druzí pomyslí, budeme-li mít ramena posetá zbytky kůže? Nevypadá to dobře ani při pracovní schůzce, ani v osobním životě. Lupy se prostě nenosí. Proto s nimi nejen chceme, ale i musíme bojovat. Naštěstí nám v tom pomáhají mnohé dostupné přípravky proti lupům.

Prevence v boji s lupy

Jak ještě podpořit přípravky proti lupům, aby byly co nejvíce účinné? Kromě toho, že vyberete správný přípravek, soustřeďte se i na prevenci. Důležitým faktorem je zdravá strava, která by měla být bohatá na vitamíny a minerály. Nezapomínejte také na posilování imunity. I to je účinnou prevencí v boji s lupy.

Kromě toho, že použijete vhodné prostředky proti lupům, se soustřeďte také na to, abyste šampon z vlasů řádně oplachovali a dejte si pozor na to, abyste si nemyli vlasy příliš často. Někteří lidé si totiž myslí, že časté mytí vlasů vás lupů zbaví. V tomto případě je však mnohem lepší dbát na kvalitu přípravku proti lupům než na kvantitu mytí. Nevolte agresivní šampony.

Lupy také snadněji vznikají za studeného počasí či máte-li suché vnitřní vytápění.

Existují také nemoci, které způsobují vznik lupů. Jsou jimi např. seborrhoická dermatitida, psoriáza atd. V tomto případě je vhodné navštívit kožního lékaře, který vám sám doporučí nějaký vhodný přípravek proti lupům.

Pozor: I psychická nepohoda a stresy mohou zvyšovat riziko tvorby lupů.

Dnes už nemusíte být otrokem suchých šupinek kůže zvaných lupy. Bojujte s vlasovými přípravky proti lupům.