Úvod

\ Obchodní podmínky - Slovensko

Obchodní podmínky pro zákazníky ze Slovenska

Obchodní podmínky pro Slovensko jsou stejné jako podmínky pro nakupující z ČR, vyjma odstavce VII, který se mění následovně:

VII. Dopravní podmínky Slovensko

Možnosti způsobů doručení zásilky na Slovensko a jejich ceny:

Slovenská pošta – zdarma při odběru nad 1 500 Kč, v ostatních případech 109 Kč

UPS - přepravní služba – zdarma při odběru nad 1 500 Kč, v ostatních případech 109 Kč

Přehled možných způsobů úhrad zboží ze Slovenska a jejich ceny:

a) dobírkou Slovenská pošta zdarma při odběru zboží za více než 1 500 Kč v ostatních případech 40 Kč
b) dobírkou UPS zdarma při odběru zboží za více než 1 500 Kč v ostatních případech 40 Kč
c) převodem z účtu na účet oproti zálohové faktuře vždy 0 Kč

Údaje pro platbu předem na náš bankovní účet vedený u Tatrabanky na Slovensku Vám zašleme obratem po objednání. Cena se přepočte aktuálním kurzem CZK/EUR v den objednávky. Bankovní převod je prováděn v rámci Slovenska, nejedná se o zahraniční platbu.

Dodací lhůta je do 2 pracovních dnů od předání zboží přepravci. Kupující je povinnen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. V případě shledání porušení balíku či shledání jiných porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky a i v případech již výše zmíněných se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je pak přiložena v balíku.