Úvod \

Tělová kosmetika \ Tělová mléka

Tělová kosmetika - Tělová mléka

Rychlá péče po každém sprchování nebo koupeli. Tělová mléka pro každodenní jemnou a šetrnou péči o pokožku, předchází vysušování pokožky.

Speciální účinné látky se rychle vstřebávají a pokožka je po celý den sametově hebká a vláčná. Po pravidelném používání tělového mléka tak bude pokožka i v náročném zimním období hebká, pružná a vláčná.

Příjemné, nevtíravé vůně navíc zanechají pokožku krásně provoněnou, pokožka tak opět získá přirozenou rovnováhu, jemnost a hebkost.

Výrobce:

       

Třídit podle:

Celkem položek: 2

Alcina - Cashmere - Tělový balzám

Cashmere Tělový balzám Kašmírový balzám na tělo představuje optimální intenzivní péči o pokožku v zimním období. Kombinace kašmírového extraktu a urey vydatně zásobuje pokožku, postará se o pečující zážitek.Kašmírový tělový balzám se rychle vstřebává. Bohatá kašmírová...

Cashmere - Tělový balzám - 150 ml

290

Skladem: 1 ks

Množství: 150 ml

Kat. číslo: 35205

Výrobce: Alcina

Alcina - Hyaluron 2.0 Tělové mléko

Hyaluron 2.0 Tělové mléko Tělové mléko Hyaluron 2.0 s aloe vera a avokádovým olejem poskytuje intenzivní hydrataci, rychle se vstřebává. Pokožku zanechává jemnou a vláčnou, je ideální také po opalování - zklidňuje a uvolňuje pokožku. Použití: Tělové mléko se zážitkem letní...

Hyaluron 2.0 Tělové mléko - 150 ml

260

Odeslání:do 7 dnů !

Množství: 150 ml

Kat. číslo: 39148

Výrobce: Alcina

Celkem položek: 2