Úvod  \ Vyhlazující podkladový lak - Healthy Look Base Coat

Alcina - Vyhlazující podkladový lak - Healthy Look Base Coat

170

Výrobce: Alcina

Množství: 5 ml

Odeslání:do 7 dnů !

1 komentář

Kat. číslo: 65711

Vyhlazující podkladový lak - Healthy Look Base Coat

ALCINA Vyhlazující podkladový lak vyplňuje rýhy, opticky redukuje žlutý odstín nehtu.

Healthy Look Base Coat s obsahem vitaminu E pomáhá zahladit rýhy a hrbolky a opticky vyhlazuje povrch nehtu. Rychle zasychá a vizuálně redukuje nežádoucí žlutý odstín nehtů.

Použití: Vyhlazující podkladový lak Healthy Look Base Coat lze použít jak pod každý barevný lak, tak i samostatně pro přirozeně upravené nehty.

Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Kategorie: Alcina - Dekorativní kosmetika - Nehty

Lak na nehty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #Sydney 100

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #London 080

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #London 080

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #Sydney 100

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

(1) Dejna
Vyhlazující podkladový lak

Krásně vyhladí a sjednotí povrch nehtu. Díky tomu lak vydrží na nehtech dlouho. Je výborné ho doplnit rychleschnoucí bází.

Přidáno: 16.07.2019 10:05:56

Nezjišťujeme, zda zveřejněný komentář pochází od spotřebitele, který výrobek nebo službu skutečně použil nebo si je zakoupil.

Nový komentář ke zboží

Přidáním komentáře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zobrazení příspěvků a komentářů u zboží.

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ACRYLATES COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CELLULOSE, BENZOPHENONE-1, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, GLYCERIN, AQUA, PHOSPHORIC ACID, LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT, POLYVINYL BUTYRAL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 77491, CI 15850, CI 19140.

Alcina

Kosmetika Alcina

Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Značka Alcina má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Alcina je značka pěsticí, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.

V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolf a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.