Úvod  \ Vyhlazující podkladový lak - Healthy Look Base Coat

Alcina - Vyhlazující podkladový lak - Healthy Look Base Coat

170

Výrobce: Alcina

Množství: 5 ml

Odeslání:do 5 dnů !

1 komentář

Kat. číslo: 65711

Vyhlazující podkladový lak - Healthy Look Base Coat

ALCINA Vyhlazující podkladový lak vyplňuje rýhy, opticky redukuje žlutý odstín nehtu.

Healthy Look Base Coat s obsahem vitaminu E pomáhá zahladit rýhy a hrbolky a opticky vyhlazuje povrch nehtu. Rychle zasychá a vizuálně redukuje nežádoucí žlutý odstín nehtů.

Použití: Vyhlazující podkladový lak Healthy Look Base Coat lze použít jak pod každý barevný lak, tak i samostatně pro přirozeně upravené nehty.

Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Kategorie: Alcina - Dekorativní kosmetika - Nehty

Lak na nehty - Nail Colour #Edinburgh 090

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #Sydney 100

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #York 070

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #York 070

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Lak na nehty - Nail Colour #London 080

Cena: 170 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

(1) Dejna
Vyhlazující podkladový lak

Krásně vyhladí a sjednotí povrch nehtu. Díky tomu lak vydrží na nehtech dlouho. Je výborné ho doplnit rychleschnoucí bází.

Přidáno: 16.07.2019 10:05:56

Nový komentář ke zboží

Přidáním komentáře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zobrazení příspěvků a komentářů u zboží.

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ACRYLATES COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CELLULOSE, BENZOPHENONE-1, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, GLYCERIN, AQUA, PHOSPHORIC ACID, LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT, POLYVINYL BUTYRAL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 77491, CI 15850, CI 19140.

Alcina

Kosmetika Alcina

Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Značka Alcina má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Alcina je značka pěsticí, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Díky intenzivnímu výzkumu vyvinul první dermatologicky účinné látky.

V roce 1942 převzal vedení firmy jeho syn Dr. Kurt Wolf a nadále vedl výzkum zcela ve šlépějích svého otce. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.