Péčo o strukturu vlasů

Chcete se i vy pyšnit krásnými vlasy? Musíte o ně pečovat. Jen tak dosáhnete té správné kvality, hebkosti, jemnosti a lesku.

Jak se o ně správně starat? Kromě různých přípravků, kterých je na trhu mnoho, nesmíte podceňovat ani životní styl. Zaměřte se na plnohodnotnou stravu, která by měla být bohatá na vitamíny, minerály a nenasycené masné kyseliny. Důležitý je i pitný režim. Vlasům rovněž prospívá i dostatečné množství spánku, minimalizace stresu a posílit je můžete i vhodnými potravinovými doplňky.

Nezanedbávejte ani správné mytí vlasů. Investice do kvalitních vlasových přípravků je na místě. Strukturu vlasů narušuje fénování, žehlení, barvení a odbarvování vlasů. Proto se snažte tyto činnosti minimalizovat. V opačném případě budou vaše vlasy bez života, mdlé a jejich vzhled bude nezdravý.

Zvýšenou péči potřebují vlasy zejména v létě, kdy jsou namáhané slunečním zářením, ale i chlorovanou či slanou vodou.

Pečujte o vlasovou strukturu vlasů s Alcinou

Skutečným pomocníkem v péči o vlasy je šampon pro zlepšení struktury vlasů od Alciny.

Tento šampon má v sobě koncentrovanou sílu pěstících látek. Proto účinně zabírá i na silně namáhané vlasy, které se díky šamponu zacelují a jejich povrch je pak rovnější. Vlas vypadá mnohem zdravěji a lépe. Získáte saténový lesklý povrch a vlasy se vám budou i mnohem lépe pročesávat.

Mějte i vy zklidněnou vlasovou pokožku. Pokud si často barvíte či melírujete vlasy, oceníte regenerační sílu tohoto přípravku. Minimalizujte poškození vlasové struktury.

Šampon od Alciny vám nabízí hned trojí účinek - regeneruje, chrání a pěstí. Jen takto ošetřené vlasy budou odolné proti negativním vlivům prostředí a proti UV záření. Navíc tento výrobek má jedinečnou vůni, kterou si jistě zamilujete.

Chcete vypadat skutečně dobře? Pak musí vypadat dobře vaše vlasy. Jsou důležitou vizitkou, která každého upoutá. Zlepšete proto strukturu svých vlasů. Alcina vám v tom pomůže.