Přípravky na vlasy

Pečujete správně o vaše vlasy? To jednoduše poznáte dle toho, jestli jste sama spokojena. Většina asi odpoví, že to není úplně ideální, a proto bychom vám rádi představili vlasovou kosmetiku značky Alcina No.1.  Nabízí celou řadu produktů pro všechny věkové skupiny a typy vlasů.

Šampon na vlasy No. 1

Chrání barvu a strukturu vlasů a zároveň posiluje pokožku hlavy. Výsledek se dostaví již po několika umytí – vlasy působí mnohem zdravěji a získají přirozený lesk. Šampon obsahuje výtažky ze slunečnicových semínek, ovesný extrakt a provitamin B5.

Lotion na barvené vlasy No. 1

Barvíte si vlasy? Pak je důležité používat speciální Lotion na barvené vlasy No 1. Ten chrání barvu vašich vlasů a zároveň má okamžitý regenerační účinek. Rovněž usnadňuje rozčesávání. Obsahuje výtažky ze slunečnicových semínek, ovesný extrakt a provitamin B5. Ideální pro každodenní použití.

Maska na vlasy No. 1

Proč používat masku na vlasy No 1? Vaše vlasy dlouhodobě trpí používáním barev, laků, ale také pobytem v zakouřeném prostředí. Je důležité se o vlasy starat a přímo na to je určená maska na vlasy No. 1. Výtažky ze slunečnicových semínek chrání vlasy před volnými radikály, které vznikají při slunečním záření a mají negativní vliv na barvu vlasů. Ovesný extrakt a provitamin B5 dodávají vlasům hebkost a lesk.

Přípravky na pleť

Čisticí pěna No. 1

Čisticí pěna No. 1 se používá ke každodennímu čištění pleti. Jednoduše se nanáší na pleť je vhodná k  jemnému čištění každého typu pleti, dokonalý požitek z čištění. Jemné ale důkladné čištění hodnotnou pěnou umožňuje systém hydratačního komplexu a jemných tenzidů.

Krém na oči No. 1

Krém na oči No. 1 je určen především pro ženy, kterým se začínají objevovat vrásky. Tento přípravek obsahuje jemnou ochrannou formulí, která zjemňuje drobné vrásky a působí preventivně proti jejich vzniku. Pro zářivě krásné oči je krém vyroben s inovativní recepturou s obsahem Defensilu a koenzymu Q10, který zvyšuje obsah vlhkosti v pleti.

Krém na ruce No. 1

Krém na ruce No. 1 – novinka v řadě Stress Control. Krém s ochranným faktorem LSF 15 zabraňujicí vzniku pigmentových skvrn zanechává na rukou pudrový pocit hebkosti, dobře se vstřebává a nelepí.

Pleťový krém No. 1

Obsahuje složky ureu a aminokyseliny, které intenzivně pleť hydratují. Obsažené pečlivě vybrané účinné látky se navzájem doplňují a násobí svůj účinek. Krém intenzivně a dlouhodobě pěstí pokožku, dodává pleti pocit uvolnění a zabraňuje pocitu pnutí.