Oční okolí a péče o něj

Pokožka kolem očí je velmi citlivá a tenká. Proto právě na tomto místě se objevují projevy stárnutí nejdříve. Bojujte proti projevům stáří. A kdy se vrásky kolem očí začnou vyskytovat? Mohou zaútočit již ve 20 letech. U většiny žen se však usazují kolem očí zhruba ve 30 letech.

Důležité je zaměřit se na prevenci. Podpořte mladistvý vzhled pokožky zdravým životním stylem. Pokožku velmi poškozuje cigaretový kouř. Vyhněte se mu. Není dobré ani příliš mhouřit oči.

Důležitý je také dostatečný spánek. Očnímu okolí rovněž prospívají obklady z černého či zeleného čaje. Vyluhujte čajový sáček, dejte ho do ledničky a poté přikládejte na oči. To je dobré i na opuchnutí očí, které si způsobíte např. nedostatečným spánkem.

Na trhu také najdete spoustu krému a sér proti vráskám. Krémy na obličeje jsou speciální. Vyznačují se svou jemností a výživností. Nepoužívejte na okolí očí běžný pleťový krém. Nemá takové vlastnosti, které by splňovaly komplexní péči o okolí očí.

Balzám na oči od Alciny

A jaký konkrétní výrobek použít, abyste minimalizovali tvorbu vrásek kolem očí? Pokud chcete kvalitní přípravek, který pomáhá, sáhněte po balzámu na oči od Alciny.

Balzám vám zaručeně vyhladí oční okolí. Krém představuje komplex účinných látek mající mikrokolagen, který zásobuje citlivé oční partie. Díky němu budou hydratované a budou mít novou energii. Účinně s ním předejdete tvoření nových vrásek a drobné vrásky také vyhlazuje. Přípravek si oblíbíte díky jeho rychlému efektu. Vaše pleť během krátké doby získá na jemnosti a hebkosti. Balzám na oči neobsahuje žádné vonné látky a je vhodný i jako podklad pod oční make-up.
A jak dosáhnout vámi žádaného efektu? Stačí ho nanášet každý den ráno i večer kolem očí. Celkově je osvěží a rozzáří mladistvým vzhledem.

Dejte sbohem vráskám kolem očí s balzámem od Alciny.